Sport i Ty - Odzież | Treningi | Odchudzanie

Odzież + Treningi + Dieta = #myLifestyle

Category: treningi

Podstawowe błędy na siłowni.

| 0 Comments
bodybuilder-646482_1280

Na siłownie chodzę od wielu lat – daleko mi do kulturystyki, ale dbam o siebie i lubię rozwijać mięśnie. Bieganie to dla mnie za mało. Doświadczenie i lata zdobywania wiedzy na temat ćwiczeń sprawiają, że doskonale wiem, kiedy do szatni wchodzi kompletny świeżak, amator, który o sporcie nie ma zielonego pojęcia. I to nie tylko po piwnym koledze lub wystraszonym spojrzeniu, zezującym na co bardziej przypakowanych kolesi. Co najbardziej pokazuje, że jesteś amatorem? (więcej…)

Skuteczny trening brzucha w domu

trening brzuch na ławeczce rzymskie

Lato? To już?! Jeśli sukcesy naszej drużyny na EURO przysłoniły Wam wszystko, co się dzieje wokół Was, to z pewnością jesteście zaskoczeni tak jak ja. Życie pędzi jak szalone! Praca, piłka i nowy dodatek do Wiedźmina, skutecznie wyrzucił mnie z obiegu. Ciekawi jesteście co się stało, że nagle ochłonąłem i zauważyłem, że to już czas? (więcej…)

Rozciąganie po treningu. Czy robisz to dobrze?

| 0 Comments
exercise-86200_1280

O konieczności rozciągania przed i po treningu wiemy chyba wszyscy. Jednak jak to zwykle bywa z zasadami wpajanymi od dzieciństwa, bardzo lubimy je ignorować i traktować z lekceważeniem. Kojarzą nam się z szkolnymi zajęciami WF, stratą czasu i ćwiczeniami niegodnymi prawdziwego mężczyzny, na równi z jogą czy tai chi. Rozciąganie po treningu to jednak podstawa i jest na to wiele dobrych powodów. Jakich? (więcej…)

Trening obwodowy w domu. Jak zacząć?

| 0 Comments
3077039619_1c82761077_b

Doskonale to znam. Chcesz poprawić wydolność, schudnąć i nabrać masy mięśniowej, ale albo nie masz czasu, albo nie stać Cię na siłownie. Jeśli nie jest to tylko wymówka i masz naprawdę solidne usprawiedliwienie (np. najbliższa siłownia jest trzy wioski dalej, jesteś studentem i nie pracujesz), to mogę Ci polecić spróbowanie treningu obwodowego w domu. Jak zacząć i na co zwrócić uwagę? (więcej…)

5 rzeczy których nie możesz zapomnieć wybierając się na siłownię

ciężary na siłowni

Wybierasz na siłownię? Gratulujemy! Właśnie dołączyłeś do grona osób, które poważnie traktują swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie. Wkrótce dowiesz się, jak dużo zyskuje Twoje ciało i umysł dzięki regularnemu wysiłku fizycznemu, ale zanim zaczniesz swój pierwszy trening musisz pamiętać o paru niezbędnych akcesoriach, bez których na siłowni ani rusz. Kartka i coś do pisania przygotowane? Zaczynamy! (więcej…)

Nie wiesz jak zacząć trening na siłowni? Zobacz 3 moje wskazówki!

| 0 Comments
facet na siłowni

Podjąłeś decyzję. Chcesz zadbać o siebie, świetnie wyglądać letnią porą, poprawić zdrowie, które ostatnio coś nie domaga. Jest wiele motywacji do wysiłku fizycznego i każda jest dobra. Prawdopodobnie nie jest to jednak Twój pierwszy zryw do ćwiczeń i masz powody, aby przypuszczać, że z tym może być podobnie. Nie poddawaj się na samym początku – podejdź do sprawy strategicznie, a z pewnością osiągniesz sukces. Do dzieła! (więcej…)